Ми офіційні представники Joola, Fenix, Sponeta, Gsi-Sport, Donic, Cornilleau
(093) 170 98 18
(067) 807 74 14
Київ, вул. Перемишльська, 2г

Інтернет магазин Tennis-Table.com.ua

 

Настільний теніс – одна з найпопулярніших ігор сучасного світу. Мільйони людей знаходять у ньому радість руху та стимул до гарного настрою. Зміцнюючи організм, він створює серйозний оздоровлюючий ефект, тренуючи не тільки м'язову, а й серцево-судинну систему. Енергоємність ігрового процесу прирівнюється до витрат енергії під час занять сучасними танцями та водінням автомобіля.

Наш інтернет-магазин, спеціалізуючись на продукції для пінг-понгу, пропонує до продажу широкий асортимент тенісних столів та необхідних для гри аксесуарів від найвідоміших світових виробників. На сторінках «Теніс-Тейбл ком юа» представлені пропозиції компаній: Kettler, Sponeta, Sunflex, Adidas, (Німеччина), Cornileau (Франція), STIGA (Швеція), Enebe (Іспанія). Висока якість, неперевершена конструктивна продуманість, сучасний дизайн, при максимально доступні ціни, дозволяють не тільки придбати обладнання для приватного користування, а й укомплектувати професійний тенісний зал.

Тенісні столи для приміщень, всепогодні тенісні столи, професійні - на кожну одиницю товару поширюється гарантія якості та можливість безкоштовної доставки.

TENNIS-TABLE - запорука надійності та неперевершеної якості, на будь-який наявний попит. Придбати тенісний стіл з www.tennis-table.com.ua - не тільки просто, а й вигідно.