Ми офіційні представники Joola, Fenix, Sponeta, Gsi-Sport, Donic, Cornilleau
(093) 170 98 18
(067) 807 74 14
Київ, вул. Перемишльська, 2г
Контактна інформація

Наша адреса:

вул. Перемишльська, будинок 2г, ЖК Паркова Вежа, район Виноградар, Київ

Час роботи колл-центру:

Пн-Нд з 9:00 до 21:00

Телефони:

(093) 170 98 18

(067) 807 74 14

Наша компанія TENNIS-TABLE заснована у 2006 році і на даний момент займає лідируючі позиції на ринку професійного та аматорського обладнання для настільного тенісу. Наш принцип роботи із замовником передбачає комплексний підхід у виборі столів для настільного тенісу з урахуванням усіх можливих технічних характеристик, подальше післяпродажне обслуговування та кваліфікований сервіс.

Успіх компанії TENNIS-TABLE заснований на високій якості рівня тенісних столів і ракеток, що надаються. Наші спеціалісти надають весь комплекс послуг, консультації з купівлі, вибору столу для пінг-понгу (indoor-outdoor), забезпечення гарантійного та постгарантійного обслуговування. Ви можете придбати тенісні столи, тенісні ракетки, м'ячики як оптом, так і в роздріб.

Настільний теніс, або ПІНГ-ПОНГ, давно визнаний видом спорту, який поєднує в собі активний відпочинок, підтримання гарної фізичної форми та чудового настрою. Гра на тенісному столі якнайкраще підійде для того, щоб скинути агресивну енергію, що накопичилася, на якийсь час переключитися від непростих і нав'язливих справ, сконцентрувавшись на швидкість реакцій. Теніс відточує рухи та гармонійно впливає на розвиток всього тіла.

Тенісні столи, або столи для пінг-понгу, представлені в нашому Інтернет магазині www.tennis-table.com.ua - це відмінне обладнання для проведення командних змагань, турнірів та просто для аматорської гри. Професійний тенісний стіл для пінг понгу неодмінно має бути виконаний з якісної стільниці, монолітних, міцних, стійких ніжок та міцної сітки. Ретельно продумана конструкція тенісного столу, створена таким чином, що Вам не важко розібрати його і зберігати в складеному вигляді. Якщо Ви плануєте придбати тенісний стіл, наша компанія буде рада вам надати посильну допомогу! На нашому сайті теніс-тейбл ком юа Ви зможете вибрати столи для пінг-понгу, тенісні ракетки, сітки для тенісних столів та м'ячики для пінг-понгу, як для аматорського, так і для професійного тенісу, та оформити їх доставку.

Телефонуйте зараз, ми працюємо зранку до пізнього вечора без вихідних і із задоволенням підберемо оптимальний тенісний стіл для Вас.

Форма зворотного зв'язку:

Карта проїзду: